Bootstrap Slider

عضویت در سامانه ثبت نام اینترنتی  

فرم عضویت
نام کاربری (انگلیسی) بین 5 تا 25 کاراکتر، مقادیر عددی و حرفی
کلمه عبور (انگلیسی) بین 5 تا 25 کاراکتر، مقادیر عددی و حرفی
تکرار کلمه عبور
نام و نام خانوادگی به زبان فارسی وارد کنید
جنسیت آقا      خانم
کد ملی (اختیاری)
ایمیل
تلفن
تلفن همراه
آدرس (اختیاری)
قوانین آموزشگاه
 1. جابجایی پس از شروع ترم امکان پذیر نمی باشد و پیش از شروع ترم نیز منوط به ظرفیت کلاسها خواهد بود و با کسر 12/5 درصد از مبلغ پرداختی اولیه و تا 72 ساعت پیش از شروع کلاس امکان پذیر خواهد بود.
 2. زبان آموزان يك روز در هفته 8 ساعت و زبان آموزان دو روز در هفته 12 ساعت در طول ترم مجازند غيبت داشته باشند.
 3. زبان آموزاني که بیش از حد مجاز غیبت داشته باشند از امتحان آخر ترم محروم خواهند شد.
 4. امتحان پايان ترم تنها در روز امتحان برگزار خواهد شد و غیبت زبان آموزان به منزلۀ از دست دادن نمرۀ امتحان پايان ترم خواهد بود.
 5. ملاک قبولی برای کلاسهای ترمیک کسب نمره  70  به بالا برای کلیه سطوح دو روز در هفته و 75 به بالا براي كليه سطوح  یک روز درهفته  می باشد.
 6. گواهی پایان دوره تنها در صورتی صادر خواهد شد که زبان­آموز دورۀ مورد نظر را به اتمام رسانده و آزمون پایان ترم را گذرانده باشد.
 7. كليه درخواست هاي داوطلب ( آموزشي ، مالي ، انصراف و ...) مي بايست به صورت كتبي به مسئول ثبت نام تحويل گردد و به درخواست هاي شفاهي و حضوري و تلفني و ... ترتيب اثر داده نخواهد شد.
 8. تاريخ شروع دوره هاي فشرده و Speaking در موارد خاص ممكن است تا دوهفته به تعويق افتد و در صورت وقوع اين مسئله اطلاع رساني لازم به داوطلب خواهد شد.
 9. در صورت تاخير داوطلبان در كلاس ها ، موسسه مسئوليتي در قبال عدم اجازه حضور  در اين كلاس توسط اساتيد نخواهد داشت.
 10. تعداد شركت كنندگان در كلاس ها بنا به عرف سالهاي قبل موسسه و براساس موارد مختلف توسط موسسه تعيين مي گردد.
 11. ملاك اطلاع رساني موسسه اعلانات رسمي در سايت موسسه و اوراق سربرگ دار موسسه مي باشد و هرگونه استناد به نقل قول هاي شفاهي ازپرسنل مجموعه ، اساتيد و يا ساير داوطلبين پذيرفته نخواهد بود.
 12. در برخي شرايط خاص ممكن است مدرس دوره ثبت نامي بنا به نظر موسسه تغيير يابد، در اين صورت دوره مربوطه روال عادي خود را خواهد داشت.
 13. كليه اطلاعيه هاي شروع دوره و تغيير زماني كلاس ها درسايت www.borzabadi.com اعلام مي گردد. مسئوليت پيگيري با داوطلب مي باشد.
 14. رعایت شئونات اسلامی و مقررات برای دانشجویان الزامی است.
ضمن مطالعه دقیق مقررات آموزشگاه ، با همه موارد موافقم
کد امنیتی